Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej OK, rozumiem

 • Polcar: Silniki sterowania lusterka zewnętrznego - nowość w ofercie Polcar

  2019-09-06 09:18:51
  Z przyjemnością informujemy, że oferta lusterek zewnętrznych i ich części rozszerzona została o nowy asortyment – silniki sterowania lusterka zewnętrznego. W ofercie blisko 30 referencji silników sterowania lusterka zewnętrznego o szerokim zakresie zastosowań w ramach jednej marki oraz nadanym oznaczeniu jakości Q. Asortyment jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Nadwozie i Części powiązane -> Lusterka i ich części -> Lusterka zewnętrzne i ich części -> Silnik sterowania lusterka zewnętrzneg.

 • Polcar: Przewody hamulcowe elastyczne

  2019-07-23 10:23:47
  Informujemy, że oferta układów hamulcowych została rozszerzona o nową linię elastycznych przewodów hamulcowych. W ofercie ponad 150 nowych referencji produkowanych w Europie z zastosowaniem wytrzymałych nici syntetycznych oraz wielowarstwowej technologii wykonania. Pełną listę nowości znajdą Państwo w załączonej ulotce. Asortyment dostępny jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Układy hamulcowe -> Hydraulika -> Przewód hamulcowy elastyczny. 

 • Polcar: Regenerowane alternatory i rozruszniki - nowość w ofercie Polcar

  2019-07-16 15:42:15
  Z przyjemnością informujemy, że grupa części z zakresu elektryki rozszerzona została o regenerowane alternatory i rozruszniki. Profesjonalny proces regeneracji wykonywany jest przez europejską firmę z wieloletnim doświadczeniem i poddawany wieloetapowej kontroli. Oferowane (blisko 60 referencji) rozruszniki i alternatory posiadają 2-letnią gwarancję. Ich zakup nie wymaga kaucji oraz zwrotu zużytej części. Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Alternatory oraz w zakładce Mechanika -> Elektryka -> Rozruszniki.

 • Polcar: Zamki wewnętrzne drzwi

  2019-07-16 15:33:05
  Informujemy, że oferta części związanych z elementami zamykania została rozszerzona o nową linię zamków wewnętrznych drzwi. Wprowadzone części oznaczone są jakością PJ (części porównywalnej jakości, szczególnie polecane przez dostawcę) i wyróżnione literą „F” na końcu numeru części. 78 referencji uzupełnia szeroką ofertę klamek (wewnętrznych i zewnętrznych), elementów zamykania, stacyjek i ich części.Sprawdź w katalogu eCar w zakładce Nadwozie i części powiązane -> Klamki, elementy zamykania, stacyjki i ich części -> Zamek wewnętrzny drzwi.

 • Polcar: Chłodnice wody do aut elektrycznych i hybrydowych dostępne w ofercie Polcar

  2019-05-20 13:03:41
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą chłodnic wody mających zastosowania w blisko 120 modelach aut elektrycznych i hybrydowych. Obecnie oferujemy 87 referencji, w skład których wchodzą:
  - chłodnice niskotemperaturowe,
  - chłodnice przetwornicy napięcia (inwertera),
  - chłodnice baterii,
  - chłodnice dodatkowe.
  Katalog eCar za pomocą filtra rodzaju paliwa w prosty sposób pozwala wysortować chłodnice do danego modelu auta mające zastosowanie w samochodach elektrycznych i hybrydowych. Aktualna oferta jest dostępna w katalogu eCar w zakładce Układy termiczne -> Termika -> Chłodnice -> Chłodnica wody.

 • Polcar: SRLine środek do czyszczenia klimatyzacji - nowość w ofercie Polcar

  2019-05-20 12:57:22
  Z przyjemnością informujemy, że oferta SRLine będzie stopniowo rozszerzana o linię chemii motoryzacyjnej. Pierwszym z dostępnych produktów jest środek do czyszczenia układów klimatyzacji. Środek do czyszczenia układu klimatyzacji SRLine dzięki zastosowaniu płynnej formuły na bazie alkoholu oraz łatwej aplikacji za pomocą wężyka z czterokierunkową dyszą rozpylającą, pozwala skutecznie wyczyścić cały układ. Nowość dostępna jest w katalogu eCar pod numerem S99-ACC400 w zakładce Akcesoria -> Chemia i kosmetyki samochodowe -> Środki do konserwacji układów klimatyzacji –> Środek do czyszczenia układu klimatyzacji.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Lampy Krone - nowość w ofercie Polcar

  2019-05-20 12:51:15
  Informujemy o wprowadzeniu do oferty popularnych na rynku samochodów ciężarowych lamp Krone. Oferta obejmuje uniwersalne ledowe lampy tylne, lampy oświetlenia tablicy rejestracyjnej, klosze lamp oraz moduły LED.
  Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar wśród części o uniwersalnym zastosowaniu w zakładce Akcesoria -> Oświetlenie.

 • Polcar: Produkty z zakresu układów termicznych z 24-miesięczną gwarancją

  2019-05-20 12:37:09
  Z przyjemnością informujemy, że zakupione po 1 stycznia 2019 roku elementy układów termicznych(1) zostały objęte okresem gwarancyjnym 24 miesięcy, który dotyczy: cewek sprężarki klimatyzacji, chłodnic oleju, chłodnic powietrza (intercoolery), chłodnic wody, czujników klimatyzacji, czujników poziomu i korków wlewu płynu chłodzącego, dyszy rozprężania/dławiki, kół pasowych, kół wentylatora, nagrzewnic, obudowy wentylatora, osuszaczy, parowników klimatyzacji, silników wentylatora, siłowników nawiewu, skraplaczy klimatyzacji, sprężarek klimatyzacji, sprzęgieł sprężarek klimatyzacji, sprzęgieł wiskotycznych, tarcz sprzęgła sprężarki klimatyzacji, wsporników wentylatora, zaworów kompresora klimatyzacji, zaworów rozprężnych zbiorniczków wyrównawczych. 
  (1) Ogólne Warunki Sprzedaży Polcar PPH, Art. 2, pkt 3.  ppkt  3.2.,  dostępny www.polcar.com/pl/warunki-sprzedazy

 • Polcar: SRLine pompy paliwa - nowość w ofercie Polcar

  2019-05-20 12:23:52
  Informujemy, że nasza oferta została rozszerzona o pompy paliwa SRLine. Pompy paliwa zostały włączone w zakres marki SRLine w oparciu o proces starannej selekcji producentów z wieloletnim doświadczeniem oraz takich którzy w procesie produkcji stawiają na najnowsze technologie i wysoką jakość komponentów. Pompy paliwa SRLine spełniając najwyższe i najbardziej restrykcyjne kryteria jakości, zapewniają długą, bezawaryjną eksploatację i satysfakcję klienta.
  Aktualna oferta pomp paliwa dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Elektryka-> Układ zasilania paliwem -> Pompa paliwa.

 • Polcar: Wały napędowe - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:25:52

  Oferta części układu przeniesienia napędu została wzbogacona o wały napędowe. W chwili obecnej oferta zawiera 31 referencji i będzie sukcesywnie rozszerzana. Aktualna oferta wałów napędowych dostępna jest w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Części układu przeniesienia napędu -> Wały napędowe.
  Ulotka - pdf

 • Polcar: Turbosprężarki regenerowane - nowość w ofercie Polcar

  2018-11-26 15:15:54

  Informujemy o wprowadzeniu do oferty regenerowanych turbosprężarek. Turbosprężarki regenerowane są przez firmę zlokalizowaną na terenie EU. Regeneracja turbosprężarki jest kompletna (wymienione na nowe wszystkie elementy wewnętrzne; wyważony wirnik oraz koło kompresji; sprawdzona szczelność pod ciśnieniem 4,5 bara; myty, czyszczony i piaskowany korpus pochodzący z firm: Garrett lub BorgWarner). Opakowanie turbosprężarki zawiera zestaw wszystkich uszczelek potrzebnych do poprawnej instalacji, protokół wyważenia oraz kartę gwarancyjną. Przy zakupie pobierana jest kaucja w wysokości 280 zł netto. Obecnie oferta obejmuje 168 najbardziej popularnych referencji. Asortyment ten jest dostępny w katalogu eCar w zakładce Mechanika -> Układy zasilania powietrzem -> Turbosprężarki.
  Ulotka - pdf